معرفی شوکو بین الملل

مجموعه کارخانجات "شوکو بین الملل" در سال 1950 میلادی با 6 نفر نیرو در بیله‌فیلد آلمان جهت تولید ویترین مغازه‌ها آغاز به کار نمود و از آن زمان تاکنون و با تکیه بر نوآوریهای خاص و کیفیت برتر محصولات تولیدی و همچنین با پشتگرمی به تجربیات 65 ساله خود توانسته همیشه در رقابت ها پیشتاز باشد و اکنون علاوه بر امکانات وسیع خود در سرتاسر دنیا از تیمی بالغ بر 5000 نفر کارمند تشکیل یافته و گروهی بالغ بر 12000 نفر در سرتاسر جهان مشغول تولید محصولات این کمپانی می باشند.

این مجموعه با پشتگرمی به کیفیت محصولات خود که نتیجه سالها تجربه، تحقیق و طراحی سیستم‌ها و امکانات وسیع و متنوع با در نظرگرفتن سلائق کارفرمایان و آرشیتکت ها می باشد موفق شده نام و کیفیت خود را در سراسرجهان به اثبات برساند. به نحوی که در حال حاضر 100درصد از دست اندرکاران صنعت ساختمان ، 95درصد از معماران و 57درصد از خانه‌دارها از اسم و کیفیت "شوکو" مطلع می‌باشند. این نیز سندی است در اثبات کیفیت "شوکو" به نحوی که تصویر لوگوی schuco به عنوان سمبلی از کیفیت و منحصر‌به‌فرد بودن تولیدات آن روی اکثر قطعات تولیدی تثبیت گردیده است.

"شوکو" با حجم معاملات سالانه حدود 8/1میلیارد یورو (سال 2013) شعبات مختلف تولیدی ، مراکز سرویس و آموزش ، تامین قطعات و پشتیبانی فنی در دفتر مرکزی بیله‌فیلد آلمان ، اکثر کشورهای اروپائی ، ترکیه ، خاورمیانه ، خاوردور و آمریکا (75کشور) توانسته حجم فروش محصولات خود را در صدر لیست کلیه‌ی شرکت‌ها قرار دهد.

این مجموعه مجهز به یکی از بزرگترین مراکز تست انواع محصولات تولیدی در دنیا شامل درب، پنجره و نماهای شیشه ای جهت مشخص شدن میزان مقاومت در برابر آتش سوزی ، باد و طوفان ، بارندگی ، فرسایش ، تنش های ناشی از زلزله و ... می باشد. در این آزمایشگاه، آزمایشات تاثیر گرما و سرما ، عمر مفید یراق آلات و مدت عمر قطعات، دگردیسی شکل ظاهری واشرجات و پروفیل آلومینیوم مصرفی ، طریقه اکسترود پروفیل ها ، مقاومت حرارتی و حتی تاثیر گلوله بر روی درب و پنجره و نما آزمایش می گردد. در عین حال اکثر محصولات تولیدی سیستمهای مختلف از معتبرترین موسسات تست و آزمایش دنیا از قبیل IFT ، DAP، DAKKS و ATI امریکا گواهینامه فنی دارند.

ضمن اینکه کمپانی شوکو بین ‌الملل گواهینامه معتبر مدیریت کیفیت 2008 : ISO 9001 را جهت تولید کلیه محصولات خود دارا می‌باشد .